Maciej “Zimas” Zimowski

 

Szef szkolenia w SUEÑO SURF z ponad 20-letnim doświadczeniem w kitesurfingu, osobiście dba o to, aby kurs przeprowadzony był na najwyższym poziomie.

Stworzył i prowadził jedno z najbardziej profesjonalnych centrów kitesurfingowych na świecie, zarządzając pracą, w sumie ponad 60 instruktorów. Wdraża własne metody szkoleniowe oparte na międzynarodowych standardach nauczania IKO. Efektem tej pracy jest System Jakości SUEÑO SURF – łatwo i bezpiecznie.

Ania Witaszewska

 

W SUEÑO SURF dba o to aby każda z organizowanych wypraw była dopięta na ostatni guzik a uśmiech gościł na waszych ustach jeszcze długo po powrocie 🙂

Kitesurfing zmienił jej życie na dobre. Dawno temu zrezygnowała z „normalnej” pracy i przeprowadziła się do Egiptu. Została instruktorem IKO a pasja stała się wymarzoną pracą i stylem życia. Mieszkała i uczyła w Egipcie, Hiszpanii, Meksyku i Brazylii. Jedną z dodatkowych pasji jest robienie fantastycznych zdjęć codziennego życia ludzi i zwierząt oraz uwieczniając najpiękniejsze momenty waszego postępu na kitesurfingu.

Podąża za swoim marzeniem. Dla niej kitesurfing to styl życia, pasja i wolność.

Pracują z nami:

Kalina Wasilewska
Dziewczyna z zajawką! Od dziecka jej życiem kieruje miłość do muzyki i sportu. Jest instruktorką snowboardu a rok temu odkryła świat kitesurfingu i od tamtej pory nie może o nim przestać myśleć! Jeździ po świecie szukając wiatru, Kalina wie o co chodzi;) Oprócz tego pod pseudonimem Kalina Levvska robi piękną muzykę: jest wokalistką, songwriterką, produkuje własne piosenki i gra na wielu instrumentach. Polecamy posłuchać;) W SUEÑO Kalina odpowiada za biuro i obsługę klienta, to ją usłyszcie w słuchawce dzwoniąc do nas w sprawie wyjazdu:)
Ola Greszczuk
Pierwsze spotkanie Oli z kitesurfingiem miało miejsce, gdy kasety VHS były nadal w użyciu! Kilka lat później w wieku 18 lat rozpoczęła kurs i otworzyła się przede nią nowa droga. Tak jak większość kitesurferów uzależniła się od poczucia wolności i przebywania w żywiole, szybko uświadomiła sobie, że nie jest jej przeznaczeniem spędzać dni w miejskim biurze ;) Chcąc jak najwięcej latać, została instruktorką kitesurfingu i od 2013 roku zaczęła podróżować, pływać i szkolić na kite w różnych miejscach po całym świecie, m.in. Sri Lanka, Meksyk, Madagaskar czy RPA. Dla Oli kitesurfing to nie tylko pasja, to jej styl życia i ponad wszystko uwielbia dzielić się nią z innymi!
Kuba Mucha
Pół-człowiek, półwysep! Wieloletni instruktor kite z ogromnym doświadczeniem, pasją i sercem do tego co robi. Szkolił w takich krajach jak: Tajlandia, Włochy, Egipt. Sezon potrafi przesiedzieć w kamperze wypatrując wiatru, a jak nie ma go na spocie to pewnie poszedł na surf'a, wake, bmx lub skate! Oprócz tego zajmuje się filmem - kręci, montuje, produkuje. Kuba to istny globetrotter i zajawkowicz!
Marek Murphy Zach
Murphy współpracuje z nami już od wielu lat. To człowiek legenda, czołówka polsko-czeskiego kitesurfingu i trzykrotny mistrz świata w snow kite. W trakcie 14 lat jego szczytowej kariery, co Murphy nie pojechał na zawody to 2 razy w miesiącu jakieś wygrał :) Wymiata na kite, snow, skate i wake. Wow!
Marcin Kolanko
Krążą plotki, że Marcin pływał na windsurfingu jeszcze zanim nauczył się dobrze chodzić:) Kocha kitesurfing, surfing, windsurfing, SUPa i wakeboarding, a za chodzeniem do dzisiaj nie przepada:) Szkoli na windsurfingu, kite, surf, wake'u i SUP'ie. Jest instruktorem IKO, VDWS i PSS a z zawodu fizjoterapeutą. Na stałe mieszka i pracuje w Portugalii. Uwielbia to co robi i z chęcią nauczy Was sportów wodnych w praktyce, zrobi także teoretyczne zajęcia, przekaże Wam swoją pasję, bo o falach, wietrze i sprzęcie może gadać godzinami ;)
Tiago Rocha
Egzaminator IKO i właściciel szkoły Kook Proof w Portugalii, przedstawiciel SUENO SURF w Esposende, człowiek orkiestra. Ogromna wiedza i energia. On sprawi, że wasze wakacje będą aktywne, efektywne a wasza wiedza z kitesurfingu się poszerzy!

Poznaj wsystkie etapy szkoły Sueño

1
IKO Poziom:
1 + 2
Tło Dowiedz się więcej
2
IKO Poziom:
3
Tło Dowiedz się więcej
3
IKO Poziom:
4 / 5
Tło Dowiedz się więcej
4
IKO Poziom:
1 Assistant
Tło Dowiedz się więcej
Progresywne podejście do szkolenia to klucz do sukcesu!

Stworzył i prowadził jedno z najbardziej profesjonalnych centrów kitesurfingowych na świecie, zarządzając
pracą, w sumie ponad 60 instruktorów. Wdraża własne metody szkoleniowe oparte na międzynarodowych
standardach nauczania IKO. Efektem tej pracy jest
System Jakości SUEÑO SURF – łatwo i bezpiecznie.