Szukamy...

KITESAFARI EGIPT

SUENO Kite safari to najbardziej luksusowy wyjazd w naszej ofercie. Zwiedziliśmy wiele spotów na całym świecie i kitesafari jest zdecydowanie najlepszym i zupełnie wyjątkowym wyjazdem. Postawiliśmy na najwyższy standard łodzi! To pływający hotel z jacuzzi, sauną, zjeżdżalnią, restauracją i pięknymi pokojami! Tydzień na luksusowej, 43 metrowej łodzi, pływanie na przepięknych spotach przy równym wietrze sprawi, że to będzie Twoje najlepsze kite’owanie w życiu!

  1. Najlepsza łódź na Morzu Czerwonym – ogromna przestrzeń, standard 5* hotelu, jacuzzi, sauna, zjeżdżalnia, fotele masujące
  2. Idealne spoty – dziewicze wyspy, płaska i płytka woda, równy i ciepły wiatr – najlepsze pływanie na świecie!
  3. Wyśmienite jedzenie oparte na owocach morzach i rybach

Kitesafari Egipt to przede wszystkim niezapomniane przeżycie…Wyobraź sobie, że budzisz się na łodzi zacumowanej na morzu niedaleko bezludnych wysp, że możesz pływać przez cały dzień po płaskiej, jak tafla wodzie, że na obiad jesz świeże ryby i owoce morza, a wieczorem wraz z resztą ekipy popijasz drinki pod najbardziej rozgwieżdżonym niebie. Mieszkanie na łodzi, pływanie na przepięknych spotach przy równym wietrze sprawi, że to będzie Twoje najlepsze kite’owanie w życiu!