Szukamy...

Kitesurfing Egipt, Kitesurfing El Gouna

El Gouna to miejsce idealne dla osób aktywnych, prywatne miasteczko oferuje masę atrakcji I możliwości. Jedne z najłatwiejszych spotów na świecie z bogatą infrastrukturą szkół kitesurfingowych. Ogromny Wake Park, plac gokartowy, rejsy katamaranem, nurkowanie, quady i tor motocross – tam możesz doświadczyć zupełnie nowych wrażeń! Miasteczko jest bezpieczne i przyjazne rodzinom z dziećmi. Piękna marina i bogata infrastruktura sprawią, że to będą udane wakacje!

Dlaczego Kitesurfing Egipt El Gouna?

Egipt to idealne miejsce na wyjazdy kitesurfingowe głównie ze względu na warunki wiatrowe oraz wysokie temperatury przez cały rok. Egipt El Gouna to prywatne miasto, zakochasz się tak samo jak my. Pływanie masz zagwarantowane, ponieważ zarówno wiatr jak i temperatura jest idealna przez cały rok.

El Gouna kitesurfing wyjazdy

Na Kitesurfing w El Gouna dolecisz z Polski w 4 godziny. Loty bezpośrednie są dostępne z większych miast w Polsce. Egipt to idealne miejsce do nauki. Płytka i płaska woda sprawia, że nauka Kite w El Gouna jest bardzo szybka i przyjemna, a samo miasto poza Kitsurfingiem zapewni Ci wiele atrakcji. W okolicy znajdują się liczne hotele w różnym standardzie, przystanie jachtowe, centra handlowe, restauracje oraz kluby. W mieście jest duży wakepark który zapewnia nam dzienną dawkę wrażeń w
bezwietrzny dzień. Na szczęście w sezonie zdarza się to bardzo rzadko.

Egipt Kitesurfing Wyjazdy

Baza Kite El Gouna to zaledwie 20 minut jazdy taxi lub busem z lotniska w Hurghadzie. Miejsce jest niezwykłe – bezpieczne, czyste, w stylu europejskim, zapewniające masę atrakcji i bogate życie nocne!

Płytka i ciepła woda, piaszczysta plaża, doskonały równy wiatr oraz lato przez cały rok zagwarantują Ci ekspresowe postępy – niezależnie czy startujesz od zera czy jesteś już doświadczonym kitesurferem. Dodatkowe atrakcje jakie zastaniesz w mieście El Gouna nie pozwolą się nudzić Twoim znajomym lub rodzinie.