Szukamy...

Wyjazd Kite Brazylia

Kitesurfing Brazylia to przygoda, wyjazd kite na który się czeka cały rok, gwarancja wiatru i 100% pływania! Koniec z czekaniem na wiatr, w Brazylii wieje cały czas:) Luksusowe posady, komfortowe transfery z lotniska busem sypialnym – jako jedyna firma oferujemy tak wygodny transport.

Brazylia to kraj tak bogaty w kulturę i różnorodność. Kraina karnawałowych samb, soczystych lasów deszczowych, światowej klasy piłki nożnej, wspaniałych, rozległych miast, dziewiczych plaż kokosowych.  Oprócz tego Brazylia słynie z z najlepszych spotów do uprawiania Kitesurfingu. Zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów.

Wzdłuż północno-wschodniego wybrzeża Brazylii leży wietrzny raj rozciągający się przez 4 różne stany, w którym znajduje się ponad 1000 km dziewiczego wybrzeża z czystymi falami, sąsiadującymi z turkusowymi lagunami, ukrytymi wśród ogromnych wydm. To naprawdę mekka dla Kitesurfierów, miejsce o nieskończonych możliwościach, bez względu na Twój poziom zaawansowania.

Gwarantujemy Ci niesamowite wrażenia, Kitesurfing w Brazylii, na jednych z najlepszych i niezatłoczonych miejsc, jednocześnie odkrywając przed Tobą krystalicznie czyste płaskie laguny. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz i chcesz poprawić swoje umiejętności, czy pływasz już od lat i chcesz przekroczyć swoje granice. Decydując się wyjazd Kite do Brazylii, z całą pewnością odkryjesz Kitesurfing na nowo.

Płaskie laguny, fale, downwindy i niesamowity klimat zakrapiany caipirinhą – to wszystko czeka na Ciebie w Brazylii jesienią ☺

#wyjazd kite Brazylia #kitesurfing Brazylia #kite Brazylia #wyjazdy kitesurfing Brazylia

 

Dlaczego Brazylia Kitesurfing, SUEÑO Premium Camp?

Gwarantowany wiatr i kultowe spoty!

W Brazylii wieje mocno i równo cały czas. Koniec z czekaniem na wiatr! Odwiedzimy aż 3 kultowe miejsca i będziemy pływać na różnych spotach. Wszędzie, gdzie jedziemy jest płaska woda i są fale.

Luksusowe warunki – wszystko w cenie!

Najlepsze hotele i komfortowy transport – z lotniska zabierzemy Was sleeping busem. O nic nie musisz martwić! Lot, transfery, opieka na wodzie – wszystko jest w cenie!

Wyjątkowi ludzie!

Niepowtarzalna atmosfera to zasługa ludzi, którzy z nami jeżdżą. Wspólne imprezy przy caipirinhi, interesujące kontakty, ciekawe rozmowy, pozytywna energia i przyjaźnie na całe życie! To jest właśnie nasze kite society:)